Často kladené dotazy

To záleží hlavně na vás. Může to být jednou, dvakrát nebo i třikrát týdně 60 minut, v prezenční formě i 90 minut.

Učení jazyků je efektivnější, když probíhá častěji v menších dávkách, proto doporučuji možnost rozdělit 60 minutovou lekci v online formě na dvě po 30 minutách.

Je možné také kombinovat prezenční a online lekce, např. 1x týdně osobně 90 minut a 2x týdně online 30 minut.

To záleží na vašem rozhodnutí. Kurz můžeme začít ihned po úvodní konzultaci a provedení platby. Lekce kurzu je nutné vyčerpat do 6 měsíců od zaplacení.

Každá lekce je založena hlavně na interaktivní komunikaci, cvičení na porozumění (audio, video, text) a krátkém vysvětlení gramatiky a slovní zásoby. Po každé lekci vložím shrnutí lekce i audio/video dokument do Google Učebny (Google Classroom) stejně jako návrhy na doplňkové aktivity a cvičení, které můžete dělat mezi lekcemi samostatně.

U online výuky vám před první lekcí pošlu e-mailem odkaz na přihlášení přes Google Meet a v čase lekce se pak jednoduše připojíte k našemu online setkání.

Ne. Budeme využívat různé materiály, které pro vás sama vytvořím nebo vyberu z vhodných zdrojů. Z nich sestavím pracovní listy, které budete mít stále k dispozici.

Hlavní výhodou je pohodlí, úspora času i peněz a časová flexibilita. Nikam nedojíždíte a připojit se můžete odkudkoliv. Máte snadný přístup ke všem materiálům v elektronické podobě. A navíc je snazší rozdělit výuku na více kratších úseků týdně, což je pro učení mnohem efektivnější než 60 nebo 90 minut jednou týdně.

Na online výuku potřebujete notebook nebo počítač s webkamerou, stabilní internetové připojení a klidné místo. Dále potřebujete Google účet pro přístup do bezplatných aplikací Google Meet a Google Učebna (Google Classroom). Pro lepší kvalitu zvuku doporučuji sluchátka s mikrofonem.

Platba probíhá před zahájením kurzu, a to převodem na účet.

Lekci lze přesunout na jiný termín na základě dohody minimálně 24 hodin před smluvenou lekcí. Jinak je lekce nahrazena samostudiem materiálů (audio, video, texty a cvičení), které vám uložím do Google Učebny (Google Classroom). V případě zrušení lekce z mé strany vám nabídnu náhradní termíny nebo vrátím částku za danou lekci.